KATALÓG LUXUSNÉHO NÁBYTKU
 
Spálne
Jedálne
Jedálenské stoly
Obývacia miestnosť
Sedacia súprava
Barové pulty
Chodbový nábytok
Pracovne
Hotelový nábytok
 
OBCHODNÉ PODMIENKYLuxusný rustikálny nábytok z masívu od firmy Adler & Syn je predávaný na Slovenskom trhu už od roku 1991. Je vyrábaný poprednými výrobcami s bohatými skúsenosťami a tradíciou výroby, a tiež spĺňa najvyššie kritériá a požiadavky zákazníka. U nás máte možnosť výberu zo širokej škály kolekcií luxusného rustikálneho nábytku z masívu.


 

Partnerské odkazy

Umelecké kováčstvo
Ján Gubčo ml. - GGB

Umelecké kováčstvo Ján Gubčo ml. - GGB

 

PageRank ikona zdarma 
rustikálny, nábytok, exkluzívny, komody, komoda, vitríny, vitrína, knihovne, knihovňa, stoly, stôl, stoličky, stolička, konferenčné stolíky, konferenčný stolík, servírovacie stolíky, servírovací, kuchynské rohové lavice, kuchynská rohová lavica, sedacie súpravy, sedacia súprava, skrine, skriňa, postele, posteľ, vešiakové steny, vešiaková stena, vešiaky, zrkadlá, zrkadlo, písacie stoly, písací stôl, obývacie steny, obývacia stena, hojdacie kreslá, hojdacie kreslo Predmetom našej činnosti je predaj a dovoz rustikálneho nábytku pre maloobchod a veľkoobchod. Možnosť výberu zo širokej kolekcie nábytku.

Luxusný rustikálny nábytok - Barové Pulty (sety)

 

Luxusný rustikálny nábytok - Barové Pulty (sety) - Cleopatra Luxusný rustikálny nábytok - Barové Pulty (sety) - Cristina Luxusný rustikálny nábytok - Barové Pulty (sety) - Royal

BAROVÝ PULT
CLEOPATRA
Luxusný rustikálny nábytok

BAROVÝ PULT
CRISTINA
Luxusný rustikálny nábytok

BAROVÝ PULT
ROYAL
Luxusný rustikálny nábytok

Luxusný rustikálny nábytok - Barové Pulty (sety) - Vanetia Lux    

BAROVÝ PULT
VENETIA LUX
Luxusný rustikálny nábytok

   

 

BAROVÉ PULTY :
Barové sety sú obvykle vynikajúcim doplnkom interiéru. Zvlášť vtedy, ak čakáte nejakú návštevu. Ako ostatné kolekcie v našom katalógu, aj tieto sú vyrobené z tých najkvalitnejších a vzácnych surovín. V ponuke máme barové pulty, vytríny, barové stoličky a servírovacie stolíky.