KATALÓG LUXUSNÉHO NÁBYTKU
 
Spálne
Jedálne
Jedálenské stoly
Obývacia miestnosť
Sedacia súprava
Barové pulty
Chodbový nábytok
Pracovne
Hotelový nábytok
 
OBCHODNÉ PODMIENKYLuxusný rustikálny nábytok z masívu od firmy Adler & Syn je predávaný na Slovenskom trhu už od roku 1991. Je vyrábaný poprednými výrobcami s bohatými skúsenosťami a tradíciou výroby, a tiež spĺňa najvyššie kritériá a požiadavky zákazníka. U nás máte možnosť výberu zo širokej škály kolekcií luxusného rustikálneho nábytku z masívu.


 

Partnerské odkazy

Umelecké kováčstvo
Ján Gubčo ml. - GGB

Umelecké kováčstvo Ján Gubčo ml. - GGB

 

PageRank ikona zdarma 
rustikálny, nábytok, exkluzívny, komody, komoda, vitríny, vitrína, knihovne, knihovňa, stoly, stôl, stoličky, stolička, konferenčné stolíky, konferenčný stolík, servírovacie stolíky, servírovací, kuchynské rohové lavice, kuchynská rohová lavica, sedacie súpravy, sedacia súprava, skrine, skriňa, postele, posteľ, vešiakové steny, vešiaková stena, vešiaky, zrkadlá, zrkadlo, písacie stoly, písací stôl, obývacie steny, obývacia stena, hojdacie kreslá, hojdacie kreslo Predmetom našej činnosti je predaj a dovoz rustikálneho nábytku pre maloobchod a veľkoobchod. Možnosť výberu zo širokej kolekcie nábytku.

Luxusný rustikálny nábytok
Študentský - Hotelový nábytok

 

Luxusný rustikálny nábytok - Hotelový nábytok Firenze Luxusný rustikálny nábytok - Hotelový nábytok Venetia
HOTELOVÝ NÁBYTOK FIRENZE
Luxusný rustikálny nábytok
HOTELOVÝ NÁBYTOK VENETIA
Luxusný rustikálny nábytok
   
   

HOTELOVÝ NÁBYTOK :

Luxusný nábytok pre hotely a penzióny si vyžaduje vysokú kvalitu a trvácnosť. Nábytok od firmy Adler & syn spol. s r.o. spĺňa najnáročnejšie kritéria, preto je vhodný pre účel takéhoto použitia. Hotelový nábytok, ako aj ostatný nábytok z našej ponuky, má nadčasový design a je vyrobený z masívneho bukového a dubového dreva, čalúnený kvalitnými látkami.