KATALÓG LUXUSNÉHO NÁBYTKU
 
Spálne
Jedálne
Jedálenské stoly
Obývacia miestnosť
Sedacia súprava
Barové pulty
Chodbový nábytok
Pracovne
Hotelový nábytok
 
OBCHODNÉ PODMIENKYLuxusný rustikálny nábytok z masívu od firmy Adler & Syn je predávaný na Slovenskom trhu už od roku 1991. Je vyrábaný poprednými výrobcami s bohatými skúsenosťami a tradíciou výroby, a tiež spĺňa najvyššie kritériá a požiadavky zákazníka. U nás máte možnosť výberu zo širokej škály kolekcií luxusného rustikálneho nábytku z masívu.


 

Partnerské odkazy

Umelecké kováčstvo
Ján Gubčo ml. - GGB

Umelecké kováčstvo Ján Gubčo ml. - GGB

 

PageRank ikona zdarma 
rustikálny, nábytok, exkluzívny, komody, komoda, vitríny, vitrína, knihovne, knihovňa, stoly, stôl, stoličky, stolička, konferenčné stolíky, konferenčný stolík, servírovacie stolíky, servírovací, kuchynské rohové lavice, kuchynská rohová lavica, sedacie súpravy, sedacia súprava, skrine, skriňa, postele, posteľ, vešiakové steny, vešiaková stena, vešiaky, zrkadlá, zrkadlo, písacie stoly, písací stôl, obývacie steny, obývacia stena, hojdacie kreslá, hojdacie kreslo Predmetom našej činnosti je predaj a dovoz rustikálneho nábytku pre maloobchod a veľkoobchod. Možnosť výberu zo širokej kolekcie nábytku.

KATALÓG VÝROBKOV Z MASÍVU

Luxusný rustikálny nábytok Adler & Syn

 

Luxusný Rustikálny nábytok Spálne

Luxusný Rustikálny nábytok Jedálne Luxusný Rustikálny nábytok Jedálenské stoly
SPÁLNE
Luxusný rustikálny nábytok
JEDÁLNE
Luxusný rustikálny nábytok
JEDÁLENSKÉ STOLY
Luxusný rustikálny nábytok
Luxusný Rustikálny nábytok Obývacie miestnosti Luxusný Rustikálny nábytok Sedacie súpravy Luxusný Rustikálny nábytok Barové pulty
OBÝVACIE MIESTNOSTI
Luxusný rustikálny nábytok
SEDACIE SÚPRAVY
Luxusný rustikálny nábytok
BAROVÉ PULTY
Luxusný rustikálny nábytok
Luxusný Rustikálny nábytok Chodbový nábytok predsiene Luxusný Rustikálny nábytok Pracovne Kancelária Luxusný Rustikálny nábytok Hotelový nábytok
CHODBOVÝ NÁBYTOK
Luxusný rustikálny nábytok
PRACOVNE
Luxusný rustikálny nábytok
HOTELOVÝ NÁBYTOK
Luxusný rustikálny nábytok

 

Luxusný rustikálny nábytok naša spoločnosť dováža z Rumunska, z krajiny, ktorá má dlhoročnú tradíciu a bohaté skúsenosti s jeho výrobou. Tento nábytok je vyrobený prevažne z dubového a bukového dreva ( masívu ), ktoré je sušené aj niekoľko rokov a spracované špecialnými technológiami. Zadné steny sú robené s drevenej dýhy ( plata ) a police z odýhovaného bukasu, alebo laťovej dosky. Niektoré vonkajšie časti a komponenty nábytku sú dotvárané ručnou prácou rumunských rezbárov. Drevo sa morí do viacerích odtieňov a povrch je lakovaný vysoko kvalitným lakom. Na čalúnenie nábytku sa používajú kvalitné materiály ako koža a drahé látky. V konečnom dôsledku, celková úprava nábytku spľňa všetky normy a požiadavky zdravého bývania.