KATALÓG LUXUSNÉHO NÁBYTKU
 
Spálne
Jedálne
Jedálenské stoly
Obývacia miestnosť
Sedacia súprava
Barové pulty
Chodbový nábytok
Pracovne
Hotelový nábytok
 
OBCHODNÉ PODMIENKYLuxusný rustikálny nábytok z masívu od firmy Adler & Syn je predávaný na Slovenskom trhu už od roku 1991. Je vyrábaný poprednými výrobcami s bohatými skúsenosťami a tradíciou výroby, a tiež spĺňa najvyššie kritériá a požiadavky zákazníka. U nás máte možnosť výberu zo širokej škály kolekcií luxusného rustikálneho nábytku z masívu.


 

Partnerské odkazy

Umelecké kováčstvo
Ján Gubčo ml. - GGB

Umelecké kováčstvo Ján Gubčo ml. - GGB

 

PageRank ikona zdarma 
rustikálny, nábytok, exkluzívny, komody, komoda, vitríny, vitrína, knihovne, knihovňa, stoly, stôl, stoličky, stolička, konferenčné stolíky, konferenčný stolík, servírovacie stolíky, servírovací, kuchynské rohové lavice, kuchynská rohová lavica, sedacie súpravy, sedacia súprava, skrine, skriňa, postele, posteľ, vešiakové steny, vešiaková stena, vešiaky, zrkadlá, zrkadlo, písacie stoly, písací stôl, obývacie steny, obývacia stena, hojdacie kreslá, hojdacie kreslo Predmetom našej činnosti je predaj a dovoz rustikálneho nábytku pre maloobchod a veľkoobchod. Možnosť výberu zo širokej kolekcie nábytku.

Luxusný rustikálny nábytok Adler & Syn

 

Luxusný rustikálny nábytok Adler & Syn

Sme firma, ktorá obchoduje s Rumunskom od roku 1991. Z tejto krajiny dovážame exkluzívny rustikálny nábytok od popredných výrobcov, ktorý majú bohaté skúsenosti a tradíciu s výrobou tohto nábytku. Za tie roky sa tešíme čoraz väčšej obľube tomuto nábytku, ktorý má štýl a eleganciu. Je tu možnosť výberu zo širokej škály nábytku, ako napríklad spálne a doplnky k spálniam, obývacie steny s rôznymi nábytkovými doplnkami, jedálne, nábytok pre obývacie miestnosti, sedacie súpravy. Taktiež je u nás možnosť výberu nábytku pre hotely, barové pulty pre domácnosť, nábytok do predsiení a chodieb, samostatné aj kompletné zostavy jedálenských stolov a jedální.