Úvod » O nábytku

Rustikálny nábytok z masívneho dreva

Štýlový rustikálny nábytok, ktorý ponúkame je kombináciou luxusu a elegancie, funkčnosti a kvality s nadčasovým dizajnom.

Tradícia vo výrobe nábytku a rezbárskeho umenia sa v tejto oblasti remesla prenáša z generácie na generáciu už po stáročia. Rumunský výrobca, s ktorým obchodujeme, má dlhoročné a bohaté skúsenosti pri výrobe tohto exkluzívneho nábytku, ktorý garantuje najvyššie štandardy kvality. Drevo ako dub, čerešňa, lipa, či orech sa ťaží v rumunských lesoch v oblasti Transylvánie a je spracované pod dohľadom vysokých nárokov na kvalitu. Jeho niekoľkoročné schnutie zaručuje dokonalú surovinu na výrobu kvalitného nábytku tohto druhu.

To sme ale len na začiatku dlhého procesu, kde sa vytvára z dreva ako komodity, doslova umenie. Dizajnérsky návrh, ručné vyrezávanie, intarzia, CNC obrábanie, povrchová úprava, čalúnenie sú len zlomok z mnohých krokov procesu výroby, nevyhnutných k dokonalému výsledku, ako ho vidíte v dnešnej podobe v našej ponuke. Počas celej výroby majstri starostlivo dohliadajú na precíznosť a kvalitu. To sa odzrkadľuje na obľube a úspešnosti v predaji. Stačí si len vybrať štýl nábytku, ktorý sa hodí do vášho domova, prípadne kancelárie, a my sa s maximálnym úsilím postaráme o to, aby ste boli čo najviac spokojní.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM HNACÍM MOTOROM…